Свечана додела сведочанстава и посебних диплома

Датум: 06. Jul 2020 18:14 Категорија: 2019/20

Ученицима осмог разреда свечано уручена сведочанства и посебне дипломе

• Традиционална подела сведочанстава за ученике свих разреда одржана је 28. 6. 2020. За ученике разредне наставе, сведочанства су подељена у термину од 08:00 до 09:00, за ученике 5, 6 и7.разреда сведочанства су подељена у термину од 09:00 – 10:00, да би се до 11:00 завршило и одељењско фотографисање ђака које је ове године, одлуком Савета родитеља школе поверено фотографској радњи ''ФОТО ВИДЕО БОЦЕ''.
На свечаној подели сведочанстава за осме разреде, проглашени су ученици носиоци посебних диплома, носиоци Вукових диплома, као и ученик генерације. Ове године то је била Луна Белонић, ученица 8-3, која је на основу постигнутих резултата на такмичењима, као и одличном успеху са просеком 5,00, то и заслужила. Да није било ванредног стања број освојених бодова на основуу учешћа и разултата на такмичењима би сигурно био много већи.  Поред Луне, Школа традиционално додељује и специјалне награде за још 2,3 ученика који су се такође веома добро исказали на такмичењима свих нивоа. Ови ученици су: Коста Белонић, Теодора Маљоковић и Лазар Фалчић.

Носиоци посебних диплома по одељењима су:

• 8-1, одељењски старешина Слободанка Ђуркић
  1. Филип Стевановић: српски језк, математика, физичко васпитање
  2. Вања Берић: билогија, географија, физика
  3. Никола Томић, Марија Бренчић, Мина Тодоровић: физичко васпитање
  • 8-2, одељењски старешина Јелена Савићевић
  1. Теодора Маљоковић: српски језик, математика, физика, биологија
  2. Јована Радоњић: енглески језик, математика
  3. Лазар Фалчић: историја, физичко васпитање, математика
  4. Милош Михајловић: енглески језик
  5. Марија Дајић, Лука Јовановић, Андрија Матовић, Никола Стајковић: физичко васпитање
  • 8-3, одељењски старешина Ивана Николић-Радуловић