VI разред

Онлајн материјал за учење програмирања - Python

Поштовани ученици, почињемо са учењем на даљину! На овим страницама ћете редовно налазити материјал који ће вам помоћи да савладате градиво. Пошто сте на часовима Информатике и рачунарства већ упознати са радом на порталу Петља, наставићемо са том праксом. Једина разлика ће бити у томе да ћете ПРЕ ПОЧЕТКА рада на страницама Петље морати да се улогујете на систем (горњи десни угао и дугме "Улогуј се"). На тај начин наставник може да прати ваш рад. Затим све питалице и задатке радите нормално, као што се радили на часовима у школи (не заборавите да кликнете на зелено дугме "ПРОВЕРИ"). Корисничка имена и лозинке ћете преузети са ове странице. Немојте бринути што приликом логовања пише "е-маил" уместо "корисничко име", само укуцајте податке. Срећан рад!

КОРИСНИЧКА ИМЕНА И ЛОЗИНКЕ - НАСТАВНИК ДЕЈАН МИХАЈЛОВИЋ:

VI - 2 VI - 4

СВА ПРЕДАВАЊА И ВЕЖБЕ СА ТЕЛЕВИЗИЈЕ МОЖЕТЕ НАЋИ НА САЈТУ ПЕТЉЕ У ПОСЕБНИМ КУРСЕВИМА (НЕОПХОДНО ЈЕ ДА СЕ УЛОГУЈЕТЕ):

ШЕСТИ РАЗРЕД - МАТЕРИЈАЛИ